Ceptas nūdeles ar garnelēm un dārzeņiem

4 porcijas

Atzīme (9 gab)

Sastāvdaļas

250 g nūdeļu
Daudz ūdens, kam vārīšanās laikā pievienotas 2 ēd. kar. eļļas un 1 tējk. sāls uz litru
4 ēd. kar. eļļas cepšanai
2 tējk. saspiesta ķiploka
1 ēd. kar. svaiga sasmalcināta ingvera
2 tējk. karija pulvera
1 puravs ripiņās
1 liels sarīvēts burkāns
200 g lobītu garneļu
200 ml uz pusēm sagrieztu zirņu pākšu
2-3 ēd. kar. sojas mērces
2-3 tējk. Dansukker niedru cukura „Demerara”
200 ml pupiņu asnu

Instrukcijas

Vispirms izvāra nūdeles viegli sālītā ūdenī, kam pievienota eļļa. Sasilda eļļu vokpannā vai līdzīgā pannā. Augstā temperatūrā, nepārtraukti maisot, 1 minūti cep saspiesto ķiploku un ingveru kopā ar karija pulveri. Pievieno puravu. Pievieno vārītas nūdeles un sarīvētu burkānu, kā arī sojas mērci un cukuru. Cep 2-3 minūtes, nepārtraukti maisot. Vajadzības gadījumā pielej ūdeni, lai nūdeles nepiedegtu. Pievieno pannā garneles un zirņu pākstis un cep vēl 2 minūtes. Tieši pirms pasniegšanas pievieno pupu asnus.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Ziemassvētku kūkas

Ziemassvētku gardumu gatavošana vienmēr ir ļoti īpašs process. Tā ir īsta miera osta, kur tradīcijas, šķiet, vienmēr ir cieņā.

Ziemassvētku saldumi

Ziemassvētku saldumiem ir jābūt visu saldummīļu galdā. Liec svētku galdā mājās gatavotas krējuma un īrisa konfektes, pralinē un trifeles.

Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētkos galdā likt varam ne tikai piparkūkas! Klasiskie cepumi ar Ziemassvētku pieskaņu lieliski iederēsies, baudot kafijas pauzi Ziemassvētkos.

Saldās Ziemassvētku dāvanas

Visjaukākās dāvanas ir tās, kuras ir pašu rokām gatavotas un prieka pilnas. Un kas gan var būt vēl jaukāks par gardiem saldumiem, Ziemassvētku smalkmaizītēm un vienreizējām marmelādēm?

Ziemassvētku deserti

Ziemas vidū apkārt virmo klementīnu un safrāna smarža. Šī smarža vēstī, ka uz zemes ir arī tādas vietas, kur nav tik tumšs un tik auksts, kā pie mums, ziemeļos.

Ziemassvētku dzērieni

Kad aiz loga pūš saltie ziemas, nekas nav patīkamāk, kā ierausties dīvānā ar karstas kafijas vai tējas tasi rokās. Izbaudiet to, piekožot klāt sieru un kraukšķīgu maizi vai arī grauzdētus riekstus.