Brūkleņu dzēriens

Atspirdzinošs brūkleņu dzēriens garšo gan lieliem, gan maziem. Dzer savu mājās gatavoto brūkleņu dzērienu atdzesētu vai arī uzsildi un baudi to drēgnā rudens dienā.

800 ml

30 minūtes

Atzīme (2 gab)

Sastāvdaļas

700 g brūkleņu
300 ml ūdens
190 g Dansukker gaišā Muscovado cukura

Instrukcijas

Dzērvenes ar ūdeni katlā apvāra un noputo. Apvārītās ogas izberž caur sietu. Masai pievieno cukuru un uzvāra. Nosmeļ putas, noņem no plīts un vēlreiz izberž caur sietu. Lej tīrās, izkarsētās pudelēs. Uzglabā vēsumā. Pirms pasniegšanas atšķaida ar ūdeni. Pasniedz pēc izvēles - karstu vai aukstu.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Ziemassvētku kūkas

Ziemassvētku gardumu gatavošana vienmēr ir ļoti īpašs process. Tā ir īsta miera osta, kur tradīcijas, šķiet, vienmēr ir cieņā.

Ziemassvētku saldumi

Ziemassvētku saldumiem ir jābūt visu saldummīļu galdā. Liec svētku galdā mājās gatavotas krējuma un īrisa konfektes, pralinē un trifeles.

Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētkos galdā likt varam ne tikai piparkūkas! Klasiskie cepumi ar Ziemassvētku pieskaņu lieliski iederēsies, baudot kafijas pauzi Ziemassvētkos.

Saldās Ziemassvētku dāvanas

Visjaukākās dāvanas ir tās, kuras ir pašu rokām gatavotas un prieka pilnas. Un kas gan var būt vēl jaukāks par gardiem saldumiem, Ziemassvētku smalkmaizītēm un vienreizējām marmelādēm?

Ziemassvētku deserti

Ziemas vidū apkārt virmo klementīnu un safrāna smarža. Šī smarža vēstī, ka uz zemes ir arī tādas vietas, kur nav tik tumšs un tik auksts, kā pie mums, ziemeļos.

Ziemassvētku dzērieni

Kad aiz loga pūš saltie ziemas, nekas nav patīkamāk, kā ierausties dīvānā ar karstas kafijas vai tējas tasi rokās. Izbaudiet to, piekožot klāt sieru un kraukšķīgu maizi vai arī grauzdētus riekstus.