Brūkleņu dzēriens

Atspirdzinošs brūkleņu dzēriens garšo gan lieliem, gan maziem. Dzer savu mājās gatavoto brūkleņu dzērienu atdzesētu vai arī uzsildi un baudi to drēgnā rudens dienā.

800 ml

30 minūtes

Atzīme (1 gab)

Sastāvdaļas

700 g brūkleņu
300 ml ūdens
190 g Dansukker gaišā Muscovado cukura

Instrukcijas

Dzērvenes ar ūdeni katlā apvāra un noputo. Apvārītās ogas izberž caur sietu. Masai pievieno cukuru un uzvāra. Nosmeļ putas, noņem no plīts un vēlreiz izberž caur sietu. Lej tīrās, izkarsētās pudelēs. Uzglabā vēsumā. Pirms pasniegšanas atšķaida ar ūdeni. Pasniedz pēc izvēles - karstu vai aukstu.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Pagatavo saldējumu

Vasarā pagatavo savu saldējumu! Kāpēc gan pirkt saldējumu, ja to var pagatavot pats! Šeit esam apkopojuši mūsu labākās saldējuma receptes.

Ielūdziet draugus nobaudīt veldzējošus dzērienus

Mums ir labākās receptes, kas remdēs tavas un viesu slāpes.

Gardumi ar vasaras ogām

Pīrāgs vai kūka ar svaigām, skābenām ogām ir lielisks gardums pēcpusdienas kafijas pauzē. Izmanto vasaras ogas un svini brīvdienas.

Ievārījumi un sīrupi

Savu ievārījumu un sīrupu pagatavošana ir vienkārša. Cukurs izceļ ogu un augļu garšu un ļauj uzglabāt ievārījumu droši un ilgi.

Vasaras deserti

Karstā laikā ir īpaši patīkami, ja vari cienāt ar saldskābu un atsvaidzinošu vasaras desertu, ko pasniedz grila vakara vai vasaras ballītes noslēgumā.

Vasaras brokastis

Šeit esam apkopojuši mūsu labāko un relaksējošāko vasaras brokastu receptes. Ar ko vēlies sākt dienu?