Biešu relišs

Atzīme (0 gab)

Sastāvdaļas

500 g biešu
150 g nomizotu, kubiņos sagrieztu ābolu
1 mazos gabaliņos sagriezts sarkanais sīpols
½ smalki sakapāta asā sarkanā pipara
1 sarīvēts ķiploks
50 ml Dansukker Niedru sīrupa
50 ml tumšā balzāma etiķa
50 ml Dižonas sinepju
2 g sāls
1 g maltu balto piparu
25 ml eļļas

Instrukcijas

Relišs ir svaiga vai nedaudz karsēta mērce. Tas nav tik salds kā čatnijs, un atšķiras no čatnija arī ar konsistenci, kas nav tāda pati, kā čatnijiem un ievārījumiem.

Bietes vāra viegli sālītā ūdenī aptuveni 45 minūtes. Noskalo aukstā ūdenī. Tad nomizo un sagriež kubiņos. Katliņā uzkarsē eļļu un viegli apcep ābolus un sīpolu. Pievieno pārējās sastāvdaļas, izņemot bietes un sinepes, un 5 minūtes vāra uz lēnas uguns. Tad pievieno bietes un sinepes. Ļauj atdzist. Uzglabā ledusskapī.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Ziemassvētku kūkas

Ziemassvētku gardumu gatavošana vienmēr ir ļoti īpašs process. Tā ir īsta miera osta, kur tradīcijas, šķiet, vienmēr ir cieņā.

Ziemassvētku saldumi

Ziemassvētku saldumiem ir jābūt visu saldummīļu galdā. Liec svētku galdā mājās gatavotas krējuma un īrisa konfektes, pralinē un trifeles.

Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētkos galdā likt varam ne tikai piparkūkas! Klasiskie cepumi ar Ziemassvētku pieskaņu lieliski iederēsies, baudot kafijas pauzi Ziemassvētkos.

Saldās Ziemassvētku dāvanas

Visjaukākās dāvanas ir tās, kuras ir pašu rokām gatavotas un prieka pilnas. Un kas gan var būt vēl jaukāks par gardiem saldumiem, Ziemassvētku smalkmaizītēm un vienreizējām marmelādēm?

Ziemassvētku deserti

Ziemas vidū apkārt virmo klementīnu un safrāna smarža. Šī smarža vēstī, ka uz zemes ir arī tādas vietas, kur nav tik tumšs un tik auksts, kā pie mums, ziemeļos.

Ziemassvētku dzērieni

Kad aiz loga pūš saltie ziemas, nekas nav patīkamāk, kā ierausties dīvānā ar karstas kafijas vai tējas tasi rokās. Izbaudiet to, piekožot klāt sieru un kraukšķīgu maizi vai arī grauzdētus riekstus.