Aveņu, laima un lakricas ievārījums

Visi zina, ka avenes un lakrica ir veiksmīga garšu kombinācija. Ja pievienojam laimu, tad ievārījuma garša ir vēl labāka. Aveņu, laima un lakricas ievārījumu pasniedz ar pankūkām vai bagātīgas garšas sieriem, kā arī to var uzziest uz brokastu sviestmaizes.

1 litrs

25 minūtes

Atzīme (5 gab)

Sastāvdaļas

500 g aveņu
250 g Dansukker Ievārījuma cukura
Sula no 0,5 laima
1 tējkar. lakricas saknes pulvera

Instrukcijas

Ogas pārlasa un pārkaisa ar cukuru. Pievieno lakricas pulveri un izspiež laima sulu. Vāra 6-7 minūtes.

Nosmeļ putas un pilda tīrās, izkarsētās burkās. Cieši aizvāko un uzglabā tumšā , vēsā vietā.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Piedāvājam receptes tējas, kafijas un karstas šokolādes pagatavošanai. Pagatavotos dzērienus varēsiet ņemt līdzi termosā vai baudīt mājās visas dienas garumā.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Cepam ar citroniem un apelsīniem

Apelsīni un citroni saistās ar ziemu un ļoti labi noder konditorejas izstrādājumu gatavošanā. Citrusaugļi ir atsvaidzinoši, nedaudz skābeni un labi kombinējas ar citām garšām, piemēram, šokolādes un karameles garšu.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot? Tas var būt atsevišķs mirklis dzīves saldināšanai vai arī labas maltītes nobeigums.

Ziemas izbraucieni

Šeit mēs esam apkopojuši receptes dažādiem gardumiem, kurus varēsiet ērti paņemt līdzi termosā vai mugursomā, kad dosieties izbraucienos. Atpūtas brīdī sasildieties ar gardu zupu vai karstu dzērienu, bet pie kafijas vai sulas piekodiet gardu našķi.