Aveņu-karameļu mērce

Šī ir lieliska saldā mērce, ar ko pārliet saldējumu, pankūkas vai šokolādes brauniju. Vienmēr pie rokas, kad sakārojas kaut ko saldu un garšīgu.

0,5 l

20 minūtes

Atzīme (0 gab)

Sastāvdaļas

95 g Dansukker gaišā Muscovado cukura
140 g Dansukker Zeltainā sīrupa
100 ml saldā krējuma 
75 g aveņu

Instrukcijas

Muscovado cukuru ar sīrupu katliņā uzvāra 2 minūtes, līdz masa sabiezējusi. Maisot pievieno saldo krējumu un turpina karsēt 4 minūtes. Tad pievieno svaigas avenes un visu sablenderē. Karameļu mērci lej tīrā, izkarsētā burciņā un uzglabā vēsumā. 

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Valentīns klāj svētku galdu

Visu mīlētāju diena ir katra diena visa gada garumā. Bet tieši 14. februārī mīlestībai ir atvēlēta īpaša vieta. Tad ir viespiemērotākais laiks pagatavot īpaši baudāmu ēdienu pagatavošanai.

Ziemas izbraucieni

Lai viegli slīd, lai sārtums vaigos un priecīgs prāts! Uzņemiet enerģiju, dodoties brīvdienās uz kalniem.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Mūsu kaprīzajā, ziemeļnieciskajā klimata joslā karstie dzērieni ir cieņā visos gadalaikos. Taču visaugstāk tos novērtē rudenī, kad kļūst vēsāks, un ziemā, kad vajag kaut ko siltu, lai sasildītos pēc slēpošanas izpriecām.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot?