Aveņu bezē

Pēc saldējuma gatavošanas pāri palikušos olu baltumus visvienkāršāk izmantot bezē cepumu pagatavošanai. Pievieno nedaudz aveņu sīrupa, un mazie cepumiņi ir gatavi saldināt dzīvi!

25 bezē

1,5 stundas

Atzīme (0 gab)

Sastāvdaļas

75 g aveņu sīrupa (apm. 100 g aveņu)
140 g Dansukker baltā cukura
4 olu baltumi
100 g Dansukker pūdercukura

Instrukcijas

Cepeškrāsni noregulē uz 100 °C. 

Avenes sablenderē un izberž caur sietu, lai atbrīvotos no sēkliņām. 75 g sīrupa kopā ar 50 g baltā cukura uzvāra un novieto vēsumā atdzist. 

Olu baltumus saputo mīkstās putās, tad pievieno atlikušo cukura daudzumu. Turpina putot līdz stingrām putām. Iecilā pūdercukuru. Putas pārlej ar aveņu sīrupu un vieglītēm samaisa, lai sīrups baltajā putu masā izveidotu tādas kā marmora dzīsliņas.

Bezē masu liek dekorēšanas tūtiņā. Uz cepampannas izklāj cepampapīru un uz tā no tūtiņas izspiež mazus  bezē cepumiņus. Lēni cep krāsns vidējā daļā apmēram 50 minūtes. Tad cepeškrāsni izslēdz un ļauj cepumiem lēni atdzist.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Valentīns klāj svētku galdu

Visu mīlētāju diena ir katra diena visa gada garumā. Bet tieši 14. februārī mīlestībai ir atvēlēta īpaša vieta. Tad ir viespiemērotākais laiks pagatavot īpaši baudāmu ēdienu pagatavošanai.

Ziemas izbraucieni

Lai viegli slīd, lai sārtums vaigos un priecīgs prāts! Uzņemiet enerģiju, dodoties brīvdienās uz kalniem.

Pankūkas

Bērniem garšo pankūkas. Protams, arī pieaugušajiem tās garšo. Pankūkas lieliski noder gan līdzņemšanai ceļā, gan kā uzkoda, vēlās brokastis vai saldais ēdiens.

Citrusaugļu laiks

Kas gan ir labāks par rīta sākumu, uz maizes uzziežot pašgatavotu marmelādi? Lai par iedvesmu kalpo šīs sezonas citrusaugļi!

Lieliski sasilda aukstajā laikā

Mūsu kaprīzajā, ziemeļnieciskajā klimata joslā karstie dzērieni ir cieņā visos gadalaikos. Taču visaugstāk tos novērtē rudenī, kad kļūst vēsāks, un ziemā, kad vajag kaut ko siltu, lai sasildītos pēc slēpošanas izpriecām.

Burvīgā šokolāde

Mmm! Kas gan var būt labāks par gardu šokolādes kūku ar īpašu pildījumu, kas liek dvēselei līksmot?