3 diennakšu gurķi

"Fiksie" gurķīši - vienmēr pa rokai, kad vasaras darbi dzen viens otru.

Atzīme (2 gab)

Sastāvdaļas

1 kg gurķu
25 g dzelteno sinepju sēklu

Garšvielas
3-4 diļļu zariņi vai 2 viendaiviņas ķiploki un 2 svaigi čili pipari

 

Marinādei
400 ml etiķa
100 ml ūdens
450 g Dansukker baltā smalkā cukura
100 g sāls
2 g balto piparu graudu

Instrukcijas

Gurķus rūpīgi nomazgā un sagriež 1 cm biezās šķēlēs. Ķiplokus nomizo un sagriež uz pusēm. Čili un dilles nomazgā. Burkās kārtām liek sinepju sēklas un dilles vai ķiplokus un čili piparus ar gurķiem. Marinādes sastāvdaļas katliņā uzvāra. Pārlej pāri gurķiem un novieto vēsumā. Var pasniegt pēc trīs dienām.

Vēlies uzzināt ko vairāk par Nordic Sugar un mūsu produktiem un pakalpojumiem?

Ziemassvētku kūkas

Ziemassvētku gardumu gatavošana vienmēr ir ļoti īpašs process. Tā ir īsta miera osta, kur tradīcijas, šķiet, vienmēr ir cieņā.

Ziemassvētku saldumi

Ziemassvētku saldumiem ir jābūt visu saldummīļu galdā. Liec svētku galdā mājās gatavotas krējuma un īrisa konfektes, pralinē un trifeles.

Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētkos galdā likt varam ne tikai piparkūkas! Klasiskie cepumi ar Ziemassvētku pieskaņu lieliski iederēsies, baudot kafijas pauzi Ziemassvētkos.

Saldās Ziemassvētku dāvanas

Visjaukākās dāvanas ir tās, kuras ir pašu rokām gatavotas un prieka pilnas. Un kas gan var būt vēl jaukāks par gardiem saldumiem, Ziemassvētku smalkmaizītēm un vienreizējām marmelādēm?

Ziemassvētku deserti

Ziemas vidū apkārt virmo klementīnu un safrāna smarža. Šī smarža vēstī, ka uz zemes ir arī tādas vietas, kur nav tik tumšs un tik auksts, kā pie mums, ziemeļos.

Ziemassvētku dzērieni

Kad aiz loga pūš saltie ziemas, nekas nav patīkamāk, kā ierausties dīvānā ar karstas kafijas vai tējas tasi rokās. Izbaudiet to, piekožot klāt sieru un kraukšķīgu maizi vai arī grauzdētus riekstus.