Sadarbības partneri - Dansukker

Sadarbības partneri

Mēs labprāt vēlētos dalīties zināšanās un iedvesmā konditorejas izstrādājumu un ēdienu pagatavošanā. To mēs darām, sadarbojoties arī ar citiem uzņēmumiem un organizācijām, kas darbojas šajā jomā.


Sadarbība ar Pavāru klubu


Latvijas labāko pavāru komanda, kas pārstāv valsti starptautiskos čempionātos, kā arī citi pavārmākslas entuziasti ir apvienojušies nevalstiskā organizācijā ar nosaukumu „Pavāru Klubs”. Tā ir apvienība, kas par savu mērķi izvirzījusi atbalstu pavāru izglītošanai, radošo risinājumu meklējumiem, kā arī labāko speciālistu atlasei dalībai profesionāļu konkursos un sacensībās.

 

Būdams labākais savā - cukura produktu - nozarē, Dansukker atbalsta arī Pavāru Kluba aktivitātes, kas saistītas ar ēdienu gatavošanu un apmācību. Ik gadus finansiāli atbalstam Latvijas Pavāru čempionātu. 2011. gadā atbalstījām arī jauno iniciatīvu „Pavārzellis 2011”, kas ir sacensības jaunajiem pavāriem vecumā līdz 26 gadiem. Dansukker produkti tiek izmantoti Pavāru kluba organizētajos apmācību semināros.

 

Sadarbības rezultātā daži no „Dansukker” produktiem ar lepnumu nes uzlīmi „Pavāru Klubs iesaka”. Šī zīme apliecina, ka konkrētos produktus – Muscovado, Farīnu un cukura sīrupus īpašā cieņā tur arī Latvijas labākie pavāri.


Sadarbība ar bērnu namiem

 

Ziemassvētki ir tie svētki gadā, kad siltumu un prieku prasa ikviena sirsniņa. Diemžēl Latvijā ir daudz cilvēku, kam ļoti vajag saņemt rūpes un gādīgu drauga plecu. Kaut arī visiem palīdzēt nav iespējams, esam izvēlējušies sniegt savu draudzību un rosinājumu aktīvai, radošai darbībai tiem, ko dzīve apdalījusi jau pašā sākumā – dzīvo vecāku bāreņiem, bērniem Latvijas bērnu namos.

 

Ik gadus pirms Ziemassvētkiem Dansukker aicina visus Latvijas bērnu namus piedalīties konkursā. Gādājam izejvielas, lai mazie varētu izgatavot savas piparkūku kompozīcijas, kas pēc tam tiek izstādītas kādā no centrālajām pulcēšanās vietām Rīgā un piedalās skatītāju izvērtēšanā.

 

Atzītāko darbu autori parasti saņem lielākas dāvanas, taču aizmirst netiek neviens, un labie rūķi uz Ziemassvētkiem gādā ikvienam čaklajam piparkūku cepējam gardu svētku tortes gabalu.

 

Piparkūku izstādes piesaista lielu skatītāju uzmanību, un ik gadus savas balsis par labāko darbu atdod vairāki tūkstoši skatītāju.


Svētku pasākumi bērnu slimnīcā

 

Katros Ziemassvētkos Dansukker sūta savus rūķus strādāt uz Bērnu klīnisko slimnīcu, rotājot piparkūkas mazajiem, kas nelaimīgas slimības dēļ šajos svētkos spiesti pavadīt palātās.

 

Rūķi, ciemodamies, mazajiem slimniekiem nogādā arī kādu citu pārsteigumu. Tas ir cienasts, ko sagādājuši Latvijas bērnunamu audzēkņi. Pēc izstādes beigām visi tās eksponāti tiek nogādāti Bērnu slimnīcas pacientiem. Tādējādi siltums un enerģija tiek nodota no rokas rokā, iepriecinot sirdis un kāros vēderiņus.


Sadarbība ar teātri

 

Latvieši ļoti mīl teātri. Latvijas teātra māksla ir aizsākusies jau 18. gadsimta nogalē, un vēl arvien teātri un brīvdabas skatuves pulcina daudz skatītāju.

 

Kad vien iespējams, Dansukker sniedz atbalstu teātra projektiem, tādējādi atbalstot tautas kultūras attīstību, saturīgas izklaides iespējas un jauniešu piesaisti kultūrai un mākslai. Tā, piemēram, esam atbalstījuši vasaras brīvdabas teātru izrāžu veidošanu, kā arī ar saviem pasākumiem kuplinājuši un atbalstījuši bērnu izrādes „Kraukšķītis”, „Punktiņa un Antons”, „Vārnu ielas republika”.


Izglītojoši semināri pārtikas profesionāļiem, studentiem un interesentiem

 

Lai veicinātu izglītību pārtikas pārstādes jomā, izprastu dažādus ražošanas veidus un iespējas uzlabot pārtikas funkcionalitāti, regulāri rīkojam bezmaksas seminārus dažādu ražošanas nozaru speciālistiem, studentiem, profesionālo skolu audzēkņiem un citiem ēdienu gatavošanas entuziastiem.

 

Semināru darbā iesaistām arī Latvijas labākos pavārus, kas demonstrē jaunākās tehnikas, interesantas receptes un gudru sastāvdaļu pielietojumu. Semināros ražotājiem piedalās arī labākie pārtikas tehnologi no Dānijas un Zviedrijas.

;