Spēles un pašu rokām darināmas lietas

 

Ki-ke-ri-gū! Laipni lūdzam fermeru ballītē ar gotiņām, kaķīšiem un trušiem! Šeit atradīsiet visu, kas palīdzēs kūku un spēļu sagatavošanā, kā arī galda noformēšanā, lai ballīte būtu īstā fermeru garā arī tad, ja dzīvojat pašā pilsētas centrā.

Receptes »     Spēles un lietas, kas darīt »


Uz fermu

Kā var zināt, ka laiks doties uz fermeru ballīti? Tieši tad, kad pastkastē tiek iemests ielūgums uz fermeru ballīti ar dzīvnieku zīmējumiem.

Lejupielādējiet mūsu šablonu


Fermeru saldumi

Īpaši izvēlēto saldumu traukā atradīsiet daudz dažādu saldumu, kuri lieliski iederēsies fermeru ballītē: darbarīkus, ceptas olas un, protams, dzīvnieku figūriņas. Kā punkts uz „i” ir saldumu turzas, uz kurām bērni paši varēs uzlīmēt savas dzīvnieku etiķetes.

Lejupielādējiet mūsu šablonu


Uzliec govij plankumu!

Vienam no bērniem aizsieniet acis. Pāris reizes viņu apgrieziet ap sevi, pievediet viņu pie govs un ļaujiet uzlikt plankumu. Nu tik jāuzmanās, lai plankumu neuzliktu uz deguna, astes vai kājas.

Lejupielādējiet mūsu šablonu


Olu medības

Vistām jau ir cālīši, un tās ir sadējušas olas visapkārt. Bērni dodas olu medībās. Tas, kurš salasa visvairāk olu, ir uzvarētājs. Alternatīva: salieciet olas groziņā un lieciet bērniem uzminēt, cik olu ir groziņā. Tas, kurš uzmin vistuvāk pareizajai atbildei, ir uzvarētājs.


Kura ir mana glāze?

Ieliekot katrā glāzē salmiņu ar dzīvnieku motīvu, viesiem būs viegli atrast savu glāzi. Vēl sulu, lūdzu!

Lejupielādējiet mūsu šablonu


Uzmini, kurš dzīvnieks es esmu?

Cik daudz dzīvnieku varat attēlot? Kļūsti par fermas dzīvnieku, spēlējot šarādes!